Kody Empik Go już dostępne

Nasi Czytelnicy mogą korzystać z dostępu do e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.
Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do biblioteki lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: mbp1962@tlen.pl lub biblioteka.rudy@onet.pl oraz podać imię i nazwisko (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem). Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.
Aby wykorzystać Kod, należy wejść na stronę https://www.empik.com/go/biblioteki/kod i postępować zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie; Użytkownicy Bibliotek otrzymują dostęp do treści zawartych w serwisie Empik Go za pośrednictwem serwisu znajdującego się pod adresem: https://www.empik.com/go lub za pośrednictwem aplikacji Empik Go dostępnej do pobrania przez internet na stronie https://www.empik.com/go/czytniki , w sklepie Google Play lub App Store, na urządzenia mobilne: smartfony, tablety, czytniki ebooków.

Warunkiem zrealizowania Kodu zasilającego jest posiadanie lub utworzenie konta klienta w serwisie empik.com, zaakceptowanie Regulaminu korzystania z serwisu Empik Go https://www.empik.com/regulamin

Kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23: 59 włącznie

 

Accessibility